INFORMACJE

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ LUB NAPISZ DO NAS

1Bilety?
Bilety do nabycia: - https://bilety.ev-factory.pl W dniu imprezy (26.05.18) bilety będą również do nabycia w kasie przy wejściu na teren Imprezy.
2Parkingi?
Na terenie przyległym do Stadionu Dialog Arena są wyznaczone miejsca parkingowe na około 3000 samochodów. Parking płatny 10zł/ samochód osobowy 16zł/ bus, 20zł/ autobus. Uczestnicy posiadający bilet VIP kierują się na parking VIP, który udostępniany jest dla nich bezpłatnie. Dokładny plan zagospodarowania widoczny na mapie.
3Dojazd?
Komunikacja międzymiastowa: znajdź polączenie: http://pks.lubin.pl/menu/19/komunikacja-miedzymiastowa Komunikacja miejska: Przy stadionie ulokowane są 3 przystanki komunikacji miejskiej linii 5, 6, 7. Rozkład jazdy oraz dokładna mapa dostępna jest pod tym linkiem: Kliknij tutaj

Proszę o wpisanie słowa „stadion” w nazwie przystanku w celu ich zobrazowania.

Dojazd własnym samochodem: zgodnie z mapą

4Nocleg?
Spis proponowanych miejsc noclegowych do pobrania tutaj
5Informacje dot. uczestnictwa w imprezie

Otwarcie / zamknięcie bram.

Festiwal otwieramy o 16:00. Teren otwarty będzie do godziny 01:00

Czy należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość?

Ze względów bezpieczeństwa warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Pozwoli on zweryfikować wiek osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie Imprezy. W przypadku dzieci uprawnionych do darmowego wstępu (do 10 lat) również należy posiadać dokument poświadczający wiek małoletniego.

Czy na imprezę mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Wszystkie osoby poniżej 15 roku życia (do dnia piętnastych urodzin) muszą przebywać na terenie imprezy pod opieką osoby dorosłej (zgodnie z regulaminem). Opiekunowie zobowiązani są do wypełnienia stosownego oświadczenia do pobrania tutaj lub dostępnego w punkcie informacyjnym w dniu imprezy. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 15 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy. Opiekunem może być każda osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 lat i która podpisze wyżej wymienione oświadczenie.

Dzieci na festiwalu?

Dzieci do dnia ukończenia 6 roku życia uczestniczą w festiwalu za darmo. Od 7-15 obowiązuje bilet ulgowy w cenie 39 PLN

Czy na festiwalu można robić zdjęcia?

Tak, można robić zdjęcia, ale tylko amatorskimi aparatami cyfrowymi z zoomem optycznym poniżej 6x oraz tradycyjnymi amatorskimi aparatami kompaktowymi. Nie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video, chyba że została wcześniej wydana zgoda przez Organizatora.

Czy mogę zabrać ze sobą selfiestick?

Tak

Płatności na terenie festiwalu

Na terenie festiwalu będzie obowiązywał gotówkowy system płatności oraz strefy z dodatkową możliwością płatności kartą. Punkty te będą dodatkowo oznakowane.

Czy na terenie festiwalu będzie depozyt?

Przed wejściem na teren Imprezy udostępniony będzie depozyt (limitowana ilość). Jednorazowa opłata zwrotna za skorzystanie z depozytu wynosi 5 zł.

Czy na teren festiwalu można wnosić napoje, jedzenie?

Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów.

Czy kobiety w ciąży mogą wejść na teren festiwalu?

Ze względu na charakter wydarzenia (natężenie dźwięków i duża liczba uczestników) podjęcie decyzji o udziale w wydarzeniu powinno być przemyślane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wynikłe sytuacje.

6Wniosek akredytacyjny
Kliknij tutaj, aby otworzyć lub pobrać wniosek

Wypełniony prześlij na adres: biuro@ev-factory.pl

7Mapa terenu

Kliknij, aby powiększyć

8Harmonogram
Już wkrótce dostępny.

Kliknij, aby powiększyć

LOKALIZACJA IMPREZY

Stadion Zagłębia Lubin

ul. M. Skłodowskiej 98, 59-300 Lubin